Tel:46 861 35 35

e-mail: spszymanow35@gmail.com

Wigilia klas szóstych

17 grudnia mieliśmy ogromną przyjemność obejrzeć Jasełka przygotowane przez klasy szóste. Młodzi artyści okazali się świetnymi aktorami, zaimponowali swobodą poruszania się po scenie i urzekli tańcem. Wspaniale prezentowali się w strojach przygotowanych specjalnie na ten występ. Przedstawienie uświetnił śpiew chóru kierowanego przez pana Janusza Przydworskiego. Wielogodzinne próby zaowocowały ogromnym sukcesem, czego gratulujemy artystom, wychowawcom, a przede wszystkim Siostrze Adrianie, która była twórcą tego niezwykłego przedstawienia. W tym dniu gościliśmy w naszej szkole Księdza Proboszcza Roberta Sierpniaka oraz panią Ewę Sobotę, dyrektora szymanowskiego gimnazjum. Po przedstawieniu pan dyrektor Jarosław Żejmo pogratulował artystom występu oraz złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne. Po części oficjalnej wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem oraz zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez rodziców uczniów klas szóstych.