tel:46 861 35 35

e-mail: szpszymanow35@gmail.com

Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole babcie i dziadków naszych uczniów. Wnuczęta zaprezentowały ciekawe programy artystyczne. Recytując, śpiewając oraz tańcząc podziękowali dziadkom za miłość i wsparcie każdego dnia. Na zakończenie pan dyrektor Jarosław Żejmo złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia, a mali artyści wręczyli przygotowane wcześniej upominki. Poczęstunek przygotowali rodzice, za co serdecznie dziękujemy. Spotkania wnucząt z dziadkami w murach naszej szkoły są już wieloletnią tradycją. Za każdym razem panuje niezwykła atmosfera, nie inaczej było w tym roku. Programy artystyczne przygotowały panie wychowawczynie, pani Agnieszka Pałuba -kl. 0a, pani Marta Maciejewska - kl. 0b, pani Katarzyna Pałuba - kl. I, pani Agata Rytka, kl. IIa, pani Anna Gałaj, kl. IIb, pani Mariola Leszczyńska, kl. III.