Tel:46 861 35 35

e-mail: spszymanow35@gmail.com

Rozgrywki sportowe w koszykówkę

5 marca odbyły się w naszej szkole zawody sportowe dla klas IV-VI. Sportowa atmosfera towarzyszyła naszym uczniom przez cały dzień, choć zawody odbyły się dopiero po lekcjach. Miło było obserwować uczniów walczących o każdy punkt dla swojej drużyny. I choć, jak podczas każdych zawodów, wygrał tylko jeden zespół, to najważniejsza była gra zgodnie z zasadami fair-play. Godne pochwały jest także zachowanie kibiców na trybunach, którzy licznie stawili się, by wspierać kolegów z klasy. Pierwsze i drugie miejsce zajęły klasy szóste, trzecie natomiast zdobyła klasa Vb. Wszystkim biorącym udział w zawodach gratulujemy sportowej rywalizacji. Podczas spotkania sędziował pan Jacek Zrazek, któremu serdecznie dziękujemy za opiekę nad sportowcami.