tel:46 861 35 35

e-mail: szpszymanow35@gmail.com

Wigilia szkolna

22 grudnia w naszej szkole odbyła się Wigilia szkolna, podczas której klasy szóste mogły pokazać przygotowane przez siebie Jasełka szerszej publiczności, a mianowicie wszystkim uczniom, rodzicom  i pracownikom naszej szkoły. Następnie pani dyrektor Anna Potkańska złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, wyrażając także swoją radość z tego, iż kolejny rok może uczestniczyć w tak podniosłym spotkaniu, które już od wielu lat wpisane jest w tradycję naszej szkoły.

W murach naszej szkoły gościł Ksiądz Proboszcz Robert Sierpniak, który skierował także kilka słów do uczniów, życząc im ciepłych, rodzinnych świąt pełnych łask płynących od Dzieciątka Jezus.

Następnie wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas, by uczestniczyć w wigilijnych spotkaniach klasowych, podczas których przy pięknie udekorowanych stołach spożywano świąteczne posiłki przygotowane przez rodziców, a także wspólnie śpiewano kolędy.

a-do

fotoreportaż